Tacit Investment to doświadczony inwestor o silnej
pozycji kapitałowej, będący prekursorem na rynku
nieruchomości ekskluzywnych
w Polsce.

O nas

Tworząc nowe kategorie produktowe i realizując najlepsze jakościowo projekty w swojej klasie – nadaje ton dyskusji o przyszłości polskiego rynku nieruchomości najwyższej klasy.

Flagową inwestycją Tacit Investment jest – oddany do użytku w 2014 roku – budynek apartamentowy Cosmopolitan Twarda 4, który wyrósł w samym sercu stolicy, tuż przy zacisznym Placu Grzybowskim. Wysoki na 44 piętra, całkowicie przeszklony budynek apartamentowy jest elementem nowoczesności w słynącej z TKtrastów historycznej przestrzeni. To pierwsza tego typu funkcjonująca inwestycja w Warszawie, która tworzy zupełnie nową kategorię budynków apartamentowych w Polsce.

Tacit Investment jest także właścicielem Park Lane – unikalnej, kameralnej rezydencji dla najbardziej wymagających klientów, położonej w prestiżowej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie Łazienek Królewskich, przy ul. Podchorążych. Jest to wolnostojący budynek, posiadający 8 kondygnacji naziemnych i 1 podziemną, w którym znajduje się dwanaście przestronnych, ekskluzywnych apartamentów wykończonych w najwyższym standardzie.

Wśród inwestycji Tacit Investment znajdują się również inne dobrze znane, warszawskie obiekty, takie jak hotel Rialto, ekskluzywny klub rekreacyjno-sportowy Sinnet, studio nagrań Sound & More czy budynek biurowy przy ul. Karowej.

Spółka wchodzi w skład grupy kapitałowej kontrolowanej przez Grzegorza Jankilewicza i Sławomira Smołokowskiego, udziałowców firmy energetycznej Mercuria Energy Group. Do MEG należy również znana w Polsce spółka J&S Energy.

Inwestycje

Aktualności

Kontakt

Formularz kontaktowy